Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.-10.6.07 Spring DiscDog Fun Weekend - Kácov

Cesta tam byla poněkud delší, ale dobře že jsme to nevzdali. Bylo to moc parádní. Fajní lidé, fajnější pesani no prostě fajný víkend. V sobou byla panička nějak vystresovaná a tak to G kazila, v neděli sme se do toho ppřeli všema čtyřma packama a jak nám to šlo parádně. Těšíme se na fotky od Psi Jíry.

2.-3.6.07 Víkend psích sportů

Parádní to víkend s parádními lidmi. Opravdu. Přijela se na nás podívat Petra Malá s Brituškou a několik členů z rodiny Palfiů (Aibara). Jmenovitě Míša a Pavel, Dongo, Vast, Adonis, Bonny a malá Brenda a Agi kelpík.

ObrazekHned ráno započal výcvik obedience. Teda docela nás to s G nadchlo. Při ZZO se plazí jak lemra a teď byl nadšený z nových cviků a fajn atmosféry. Asi se tomu budeme třošíčku věnovat. Následovalo Frisbee. Učili sme přítomné vše co nám ukazoval a vtloukal do nás Kuba (Štýbr) na semináři v Jihlavě. Každýho to velmi bavilo, i když zrovínka neházel právě jako Kuba :). Dali jsme soutěž v SuperMiniDistance a kdo neměl psa tak mu byl půjčen. Výsledky se někam asi akutáleli, ale za tu srandu to stálo. Odpoledne po vydatném obídku sme zahájili poslušnos a obrany. Přijel se na nás ještě podívat Jirka Labuta a pomáhal s výcvikem a figurovním. Moudrých hlav tu byla celá kupa. Byl to parádní víkend. V neděli sme trénovali Minidistance a Dog Dartbee.

Fota- http://zkonymburk.rajce.idnes.cz/1.-2.2007_Vikend_psich_sportu/

         http://zkonymburk.rajce.idnes.cz/Trenink__Obedience_a_Dogfrisbee/

19.-20.-5.07 Seminář DogFrisbee v Jihlavě

No poráda. Cestou do Jihlavy sme nabrali do autika ještě Janu s "parsonem" Arim - super pejsek a ještě víc super holčina. Všechno se neskládalo do auta a jelo se. Po chvíli zmateného hledání cvičáku nastala ona vytoužená chvíle. Našli sme ho. Ještě tam nikdo nebyl. Pejsci byli rádi, že se už konečně mohli pořádně proběhnou. Cvičák mají teda nádhernej. A ta panoramata. :) Super. Celý víkend jen házení disku. No paráda, konečně víme kam patříme. Ale teda nic moc lehkýho to není. Učili sme se házet disk ze fšech možných pozic, do fšech možných směrů. Po sobotním celodenním tréninku a večerním ultimate, se nedělní ráno zdálo spíše jako horor. A to ani nemluvím o dopoledním tréninku. Všichni sme se schovávali před sluníčkem a děli jako že trénujeme hody na ruce. Popoledni sme spáchali turnaj v Minidistance.

Noblesní víkend

Trocha fotek - http://www.zkonymburk.rajce.idnes.cz/19.-20.07_Seminar_DogFrisbee/

Výsledky Minidistance- http://www.discdog.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=98&Itemid=40

15.16.17.5.07 Návštěva Zrzka a Sdružení TatankaObrazek

Na pár dní sme zabloudili do krumlovských kopců. Do indiánské rezervace Lazec. Přišli sme prožít nějakej čas v nádherném prostředí. G byl pomalu v sedmém nebi. Na Lazci totiž žije spousta zvířátek počínaje spoustou koček, koz, ovcí a dvou koníků Wošitky a Andynky. Wošitka je noblesní indiánská kobylka Je teda pravda, že Woši příběh je na hodně dlouho. Andynka je tuze hodná a mazlivá. Jen chudinka nevidí na jedno oko. G ještě nebyl tak dlouho v blízkosti koní. A bylo to znát na jeho chování. Nedal jim pokoje, ale jen co na něj nějaká otočila tak zdrhal. A zase na novo. Vyrazili sme na vyjížďku na Klet. Pravda počásko nám nepřálo, ale odvážnému přeje štěstí. ,,Někdo je odvážnej, někdo je blbej" dodal Zrzoun. Tak co. G se nejprve bál jít spolu z koňmi, museli sme se pro něj vracet. Ale jen co zjistil, že o nic nejde začalo ho to děsně bavit. A cestou zpátky už šel koni těsně za kopyty. Paráda. Cesta byla fajná. Nahoru to šlo dobře a dolu ještě líp. Né nadarmo Lišáček říká ,, Jó Zrzek. Ten ještě nepozná rozdíl mezi koněm a endurem." a opravdu. Zrzeček nejenom, že si celou cestu zpíval cestou necestou, polem ne polem, jedu za tebou.... i tak jel. Večer se mi svěřil, že jako ještě mladý indoš si přál aby mu říkali Rychlí Vlk. A ráno se přiznal, že ten vlk od mokrejch kalhot a kořenýho sedla byl fakt rychlej. Ráno proběhla kávička s kozím mlíkem. A hurá do práce. Sdružení Tatanka. Kluci už ze mě a mého foťáku museli trošičku šílet, ale hrdinsky nedali nic znát. Vrátila sem se na Lazec, trochu poklidila a užívali sme si s Gí pohodové odpoledne.

Fota  http://katehipik.rajce.idnes.cz/16.5.2007_Lazec_a_spol/

12.5.07 Na cvičák nás přijela navtívit Petra Malá Obrazek

Supéééér. shlédli sme přehršle představní a prý si taky nachystáme nějakou skupinovku. To sem teda zvědavá.

12.5.07 Proběhli zkoušky ZZO

Obrazek

Teda byli to teda nervíky, protože sme někde ztratili očkovák a tak nastala nutná cesta ku Praze pro nový pas. A když už sme vážili takovou cestu k našemu drahému veterináři, požádali sme i o načipování. Tak u čipa máme za sebou. Uf.

Sobotní den začal vcelku příjemně. Jako vždy :) Kávička!

Malá procházka po place. "Slavnostní nástup" a už to začalo. Teda ale počásko nezklamalo. Chčije a chčije, co naplat. Poslušnost byte teda ale dřina, v tom největším dešti. G chudáček jako že nehodlá předvést své poznatky při takovém počasí. Že prý do takového počasí by ani psa nevyhnali. Na specielní cviky už zase hezky svítilo sluníčko a všechno bylo v pořádku. TAK TEDY MÁME ZZO !!!

 

 

Byli sme na dalších závodech

no ale teda byl to provar

fota nenáme

Tak závod byl super

Fota zde - http://zkonymburk.rajce.idnes.cz/30.4.07_Klubovy_zavod__Nymburk/

teda byli sme děsně vynervovaný. No hlavně panička a bylo to znát. Dostali jsme 49 bodů a zkončili sme na 2. místě. No první byl předseda, tak je to dost úspěch.       No prostě bordery.

Jdeme na závody 28.4.07

na jednodenní závod ve sportovním výkonu psů

No někam do Nymburka tak jsme zvědaví co z toho vypadne

Trénujeme pod vedením

Pod vedením Tomáše to je super, je fakt fajnej trenér. Rozhodně nám to pomohlo. A bude nás to o to víc bavit.

Víkend v CB 13.-15.04.2007

Fota na  http://katehipik.rajce.idnes.cz

Celý víkend sme trávili v jižních čechách s Čatnem Ohýtika - fajn pejsčí kámoš

V pátek sme se jeli projet na kolech. Začínáme pomalu běhat s pejskama delší trasy. I Erísek statečně utíká. Rozhodli sme se že pojedeme lesem, přece jenom bylo horko. Ve starých vojenských prostoru, kde jsou tak nějak napůl zbořené baráky sme začali socializovat na sutinách a po nedokončených schodech no nebo spíše už rozebraných. Což byl nejdřív trošku oříšek. Čante to zvládal na jedničku, už tam byl zvyklí. G se hned otrkal a běhal nahoru a dolu. A Erískovi to trvalo trochu déle, ale taky to zvládal na 1:).

Cestou zpět k domovu sme v lese potkali divoké prase. Teda nic moc pocit. Vyskočilo tak patnáct metrů před námi. G a Čante hned vyrazili za ním a že prej bude dobrá večeře. Což se teda mě zrovna moc nezamlouvalo. Eri ho neviděl tak jenom koukal co se jako děje. Čantíka sem odvolala, ale tu hnědou borderu Ne. Ten tu véču prostě chtěl.  No po deseti minutách pískání a volání se uráčil vrátit i bez kořisti. No to odvolání prostě musíme pilovat. L

V sobotu že vyrazíme do Hluboké nad Vltavou se podívat na zámek a projít se parkem. A pak, že zajdeme do zolo (zoo).

Zámek pořád stojí, parčík je udržovanej a v rybníčcích je voda.

Do zolo nás s pejskama nepustili a tak sme vyrazili o kus dál k rybníku Bezdrev, kde sem se slunili a cákali.

Večer sem vyrazili zaskákat si na stoh. To byla parády pejsky to děsně bavilo. Skákali, kutáleli se, norovali, skovávali (stejně jako my JJ). No prostě paráda. Všem vřele doporučuji.

Fotky nejsou byla už tma.

Neděle – chtěli sme se jet podívat na Dívčí Kámen, tak sme to vzali rovnou po vodě. Naložili sme loď na auto a rodiče nás hodili do Zlaté Koruny. A začalo přivykání lodní posádky na kruté podmínky v lodi. Na břehu bylo vše v pořádku. Trochu problému dalo nasedání, ale i to se po chvilce přemlouvání zvládlo. „A vyrazili sme vstříc novým zážitkům“  Čante jako zkušený vodák seděl na háčku a jako dobrý kapitán se opíral až o špic lodi, prý aby mu nic neuniklo. Cesta byla bájová. Vodáku sme potkali po málu a všude sme zastavovali a slunili se. Dívčák je kupodivu pořád na stejném místě, tak nám nedalo námahu ho bez problému njít. J Je tam pořád krásně a dokonce tam přibyli a 3 kozičky, což bylo jako malý bonus pro pejsky a hlavně pro G. Po prozkoumání Dívčáku sme vyrazili k domovu. Za celou cestu sme se, navzdory třem živlům co se nakláněli přes okraje lodi, vyklopili. Jen mě s G zalila tak trochu dost vlna u rozbořeného jezu u Rybů v Boršově. Ale i to sme přežili a s deseti centimetry vody v lodi, což při třech kymácejících se tvorech na palubě není lehké,  dorazili až do konce.

Výlet se zdařil J !!!!

Našla sem fotky od mimina do odběru :)

http://www.kpop.cz/vk-galery-vk/psi/stenata/index.html

Zavedli jsme Fotoalbum na Rajčeti... :)

tak tam budeme soustředit včechny naše fota

adresa v odkazech

24.3.07 sme začali Stopu

Paráááda

fota nejsou.

10.3.07 - Obrana ? :)

Zatím to bylo do kůže, ale šlo nám to myslím dobře... Hned tento týden pořizujeme postroj :) ať nám to jde ještě lépe. Vrhal se na figuranta s vrozenou zuřivostí bojových plemen :) :) a nedával mu žádnou šanci na únik. :) :) už se těšíme na další lekci.

Fota v fotoalbu :) jukněte

1.3.07  G a Honey - ségra jak má být :)

Obrazek

Setkání se ségrou. Honey je super bordeří sečna. První setkání po tak dlouhé době. Nejdříve váhavé očichání a pak jak kdyby se nikdy nerozloučili. Honey je správná. Je trošíčku menšího vzrůstu a "G" vedle ní vypadá jako správnej starší brácha :). Sme moc rádi, že sme se sešli. Budeme muset podniknout nějaký pořádný výlet. Fota tady - /fotoalbum/sourozenci-/g-a-honey

25.2.07  Podruhé na cvičáku

máme i pár Fotek - /fotoalbum/agility/cvicak-1

Dneska byla větší prča. Taky dobrá sranda je látkový tunel :) Slalom už šel o dos lépe, to se trošíčku musíme pochlubit.

23.2.07   Poprvé na cvičáku

téda to je paráda. Tunel už jsme měli natrénovaný tak to byla pohoda. Ale je rozhodně to nejzábavnější co v parkuru je. Taky sme zkoušeli slalom. Je pravda, že je trochu víc težší :) hlavně pro paničku :). A trošku sme skákali, ale to ještě odložíme.

--------------------

1.9.06 sme Spolu jeli na výkend k rodičům.

No to bylo překvapení. Oni o ničem netušili :) A to sme jim ještě vezli 2 kočičky.

G se setkal se svým sokem. S Čantem. Ale jelikož má děckou licenci bylo vše v pořádku. Čante měl co dělat aby ty 2 lumpy zvládal. G si ani chvilku neopočinul. Tehdy jsem pochopila, že borderky jsou opravdu tak nějak "Jiné"

Fota jsou tu- /fotoalbum/miminko/minimimi

30.8.06 - se to konečně stalo. :)

Najednou sme byli spolu a oba sme věděli, že už nás nic nerozdělí. Po těch dlouhých utrapách a bezesných nocích to bylo jako sen. Sme spolu!

Přijeli sme domů, kde už na něj netrpělivě čekal Erik. Už se spolu viděli a znali se. Rovnou si začali hrát. Erik byl ale o hodně větší a G tak malinkatej, ale zato 3x rychlejší, takže stačil vždy včas uskočit, než se na něj ta masa shroutila :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář